«

»

Tem 30

MHP OSMANİYE’DE KONGRE SÜRECİ 15 AĞUSTOS’TA BAŞLIYOR

Milliyetçi Hareket Partisinin 13. Olağan Kurultayı “İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak” kurultayının hazırlıkları Osmaniye İl Teşkilatında İl Başkanı Yusuf ÇOMU Başkanlığında Merkez İlçe Başkanı, ilçe Başkanları ve İl Divan Kurulu üyeleri ile gerçekleşti.

Toplantıda MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’nin İl Başkanları toplantısında verdiği mesajları anlatan MHP Osmaniye İl Başkanı Yusuf ÇOMU, Osmaniye merkez ve ilçelerinde Genel Başkanımıza yakışır bir şekilde kongrelerimizi tamamlayacağız dedi.

MHP Osmaniye İl Başkanı Yusuf ÇOMU, toplantıda İlçe Başkanlarına Genel Merkezimizle istişareler sonucunda Merkez ilçe ve ilçelerde kongre tarihlerinin belli olduğunu  kongrelerinin 15 Ağustos’ta başlayıp 29 Ağustos’ta sona ereceğini ve

15 Ağustos Cumartesi Hasanbeyli

16 Ağustos Pazar Toprakkale

21 Ağustos Cuma Bahçe

22 Ağustos Cumartesi Düziçi

23 Ağustos Pazar Kadirli

28 Ağustos Cuma Sumbas

29 Ağustos Cumartesi Osmaniye Merkez olarak belirlendiğini ifade etti.

MHP Osmaniye İl Başkanı Yusuf ÇOMU,: “Genel Başkanımızın emir ve direktifleriyle ilçe başkanlarımızla toplantı yaparak ilçelerimizin kongre tarihlerini belirleyip, bu süreçte sosyal mesafe kurallarına uygun olarak 15 Ağustos 2020 tarihinde başlayarak, başta Genel Başkanımız ve tüm ilçe başkanlarının tam desteği ile kongreleri tamamlayacaklarını ifade etti.

MHP Osmaniye İl Başkanı Yusuf ÇOMU konuşmasını, 14 Mart 2021 Büyük Kurultayımızda Genel Başkanımız, Bilge liderimiz Dr. Devlet BAHÇELİ’nin emrinde ve yanında tüm teşkilatlarımızla birlikte yürümeye devam edeceğiz. Bu kongrelerin ülkemize, milletimize, şehrimize ve ülkücü camiamıza hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim. Sloganımız ‘’ İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak’’ diye tamamladı.

İbrahim SEYREK

MHP Osmaniye İl Basın Sözcüsü