«

»

Şub 19

REKTÖRDEN BMYO MÜDÜRÜNE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ…

REKTÖRDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİBahçe Meslek Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Kardaşlar’a Bahçe Meslek Yüksekokulu hakkında bilgiler veren Rektör Prof. Dr. Murat Türk daha sonra Bahçe Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanları’nın talep ve isteklerini dinledi. Rektör Türk, OKÜ olarak Bahçe Meslek Yüksekokulu’nun yaptığı tüm çalışmalara her zaman destek vereceklerini kaydetti.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ)   Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, yeni atanan Bahçe Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Kardaşlar’a  “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Rektör Prof. Dr. Murat Türk, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 20-b maddesi ile Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliğinin 12-b maddesi uyarınca 3 yıl süreyle Bahçe Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak atadığı Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Kardaşlar’ı  makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Bahçe Meslek Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Kardaşlar’a Bahçe Meslek Yüksekokulu hakkında bilgiler veren Rektör Prof. Dr. Murat Türk daha sonra Bahçe Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanları’nın talep ve isteklerini dinledi.

Rektör Türk, OKÜ olarak Bahçe Meslek Yüksekokulu’nun yaptığı tüm çalışmalara her zaman destek vereceklerini kaydetti. Rektör Prof. Dr. Murat Türk’ün Bahçe Meslek Yüksekokulu ziyaretinde, OKÜ  Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, Prof. Dr. Susran Erkan Eroğlu ve Üniversite Mühendislik Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Behçet Dündar da  eşlik etti. Hasan KILIÇ